دنیای معدن: توقف‌ناپذیری تولید و دست‌یابی به رکوردهای تازه‌تر در گروه فولاد مبارکه این بار در واحدهای احیا مستقیم شماره ۲ ، گندله‌سازی و احیا مستقیم مجتمع سبا به ثمر نشست.

به گزارش دنیای معدن، توقف‌ناپذیری تولید و دست‌یابی به رکوردهای تازه‌تر در گروه فولاد مبارکه این بار در واحدهای احیا مستقیم شماره ۲ ، گندله‌سازی و احیا مستقیم مجتمع سبا به ثمر نشست.

افزایش تولید در واحد احیا مستقیم شماره ۲

یوسف مهاجری، مدیر واحد احیا مستقیم شماره ۲ فولاد مبارکه ضمن تأیید این خبر گفت: تلاشگران این ناحیه روز چهارشنبه ۸ تیرماه موفق شدند میزان تولید روزانه آهن اسفنجی را به ۹ هزار و ۷۶۰ تن برسانند.

وی گفت: با این دستاورد رکورد قبلی ۱۲ اردیبهشت‌ماه سال جاری به میزان ۹ هزار و ۶۷۰ تن ارتقا یافت.

مهاجری کسب این موفقیت ارزشمند را به تمامی کارکنان، ذی‌نفعان و شرکای کسب‌وکار گروه فولاد مبارکه تبریک گفت.

ثبت رکورد تولید روزانه در واحد گندله‌سازی

غیورمردان ناحیه آهن‌سازی شرکت فولاد مبارکه در واحد گندله‌سازی، موفق شدندبا تولید ۲۳ هزار و ۷۳۰ تن گندله در یک روز به رکورد تازه‌ای دست یابند.

مدیر واحد گندله‌سازی ضمن اعلام این خبر گفت: رکوردِ قبلی تولید روزانه در این واحد ۲۳ هزار و ۶۶۰ تن و در ۱۷ مردادماه سال ۱۳۹۹ محقق شده بود.

رضا اسماعیل پور کسب این دستاورد ارزشمند را به تمامی کارکنان، ذی‌نفعان و شرکای کسب و کار گروه فولاد مبارکه تبریک گفت.

تداوم تولید و ثبت رکوردهای جدید در مجتمع فولاد سبا

در ادامه دستاوردهای تولید در ماه های اخیر، جهادگران واحد احیا مستقیم مجتمع سبای فولاد مبارکه به رکورد روزانه جدیدی دست یافتند.

بهمن خلیلی مدیر عملیات مجتمع فولاد سبا ضمن تأیید این خبر گفت: این رکورد ارزشمند در تاریخ ۷ تیرماه سال جاری با تولید ۴ هزار و ۹۵۲ تن آهن اسفنجی به ثبت رسید. رکورد قبلی تولید این واحد مربوط به ۲۳ خردادماه سال جاری بود و درپی این تلاش‌های ارزشمند، شاهد رشد تولید به میزان ۴ هزار و ۹۰۱ تن نسبت به رکورد قبل هستیم.

وی این موفقیت ارزشمند را به تمامی کارکنان، ذی‌نفعان و شرکای کسب و کار گروه فولاد مبارکه تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد تا پایان سال با همت همکاران پرتلاش، اهداف مورد نظر محقق گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *